Twój koszyk jest pusty

O firmie

Eleganckie pióra, długopisy i zestawy przyborów piśmienniczych to ponadczasowe i uniwersalne pomysły na prezent. Wiele osób poszukuje koncepcji na niezawodne, szykowne i osobiste upominki dla bliskich, współpracowników, przełożonych, dla młodszych i starszych osób, dla nauczycieli lub profesorów. W sklepie Pioro.co można znaleźć rozwiązania na każdą kieszeń. Oferujemy klasyczne i efektowne długopisy, pióra wieczne, zestawy i ołówki.Pioro.co to sklep prowadzony przez firmę EGRAW, która posiada siedzibę przy ulicy Boczna . Marka EGRAW kojarzy się z solidnością i niezawodnością. Duże doświadczenie w branży i liczne realizacje sprawiają, że oferta w sklepie Pioro.co jest tak doskonale dostosowana do potrzeb odbiorców.

  • W ofercie sklepu dominują wieczne pióra oraz długopisy, ale można w niej znaleźć także akcesoria i inne przybory.
  • Oferowane przybory piśmiennicze to produkty znanych i cenionych marek (między innymi Parker i Waterman). Charakteryzują się wysoką jakością wykonania i niezawodnym działaniem.
  • Pióra i długopisy, które można zakupić w sklepie Pioro.co mogą zostać ozdobione grawerem. Nasza firma specjalizuje się w grawerowaniu na różnych powierzchniach. Pamiątkowe napisy, ozdobne detale i dekory sprawiają, że przedmiot nabiera unikatowego i osobistego charakteru.

Sklep Pioro.co może pochwalić się licznymi udanymi realizacjami. Doskonałe opinie naszych klientów najlepiej świadczą o wysokiej jakości produktów z oferty sklepu oraz o znakomitej obsłudze. Nasza firma jest doceniana na rynku. Zdobyliśmy prestiżowe wyróżnienie e-Gazele Biznesu 2015, posiadamy również certyfikaty dowodzące naszej rzetelności i wysokiej jakości świadczonych usług.

Pioro.co to miejsce, w którym można zrealizować własne marzenia. Efektowne wieczne pióro z wygrawerowanym nazwiskiem, subtelny długopis w eleganckim etui albo zestaw prezentowy dla bliskich – to tylko skromne przykłady przedmiotów, które można znaleźć w naszej ofercie. Asortyment uwzględnia różnorodne potrzeby i oczekiwania klientów. Przedmioty te warto ozdobić indywidualnym grawerem. Dajemy naszym klientom możliwość samodzielnego zaprojektowania inskrypcji, którą można umieścić na powierzchni pióra lub długopisu, na pudełeczku prezentowym oraz na eleganckiej tabliczce pamiątkowej. To właśnie dlatego każdy przedmiot z naszej oferty staje się unikatem o ogromnej wartości sentymentalnej.

W naszej działalności kierujemy się jakością. Sięgamy tylko po markowe, sprawdzone i renomowane przedmioty, które ozdabiamy grawerem laserowym lub diamentowym. To dlatego oferta sklepu Pioro.co jest tak ponadczasowa i chętnie wybierana. Bogate doświadczenie w branży przekuwamy w ciekawe realizacje oraz liczne aktywności firmowe. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielimy się na łamach portali społecznościowych oraz na naszym blogu, na którym podpowiadamy, jak wybrać najlepsze przybory piśmiennicze na różne okazje. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do śledzenia naszych poczynań. Wierzymy, że wieczne pióra i eleganckie długopisy nigdy nie wyjdą z mody i zawsze będą kojarzyły się z miłym i trafionym upominkiem.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel