Twój koszyk jest pusty

Oferty pracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Fotograf / Zdjęcia produktowe - Packshot / Retusz biżuterii

Opis stanowiska:

Praca polegająca na przygotowywaniu i obróbce (retuszu) zdjęć produktów.

Wymagania:

- doskonała znajomość zagadnień związanych z fotografią, obsługą sprzętu fotograficznego.
- doskonała znajomość i umiejętność obsługi programów graficznych z pakietu Adobe (Photoshop)
- kreatywność, inicjatywa i dynamika w działaniu
- uczciwość, dyspozycyjność, komunikatywność

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie
- możliwość rozwoju zawodowego oraz realizowania swoich pasji
- pracę w gronie sympatycznych i kompetentnych ludzi

Aby dokumenty mogły wziąć udział w procesie rekrutacyjnym, proszę do aplikacji dołączyć zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych o treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)""

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: biuro@gapi.pl

Dbamy o Twoją prywatność

Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel