Twój koszyk jest pusty

Prezenty firmowe na Święta - dla pracowników i klientów

2021-11-19
Prezenty firmowe na Święta - dla pracowników i klientów

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia są doskonałą okazją, aby wyróżnić tych, bez których Twoja firma nie mogłaby tak prężnie funkcjonować i rozwijać się. Chodzi oczywiście o pracowników i klientów Twojej firmy. Nie da się ukryć, że te dwie grupy są ze sobą nierozerwalnie związane i odpowiedzialne za sukces. Z tego powodu warto włożyć odrobinę wysiłku i już wcześniej zastanowić się nad prezentami dla nich z okazji Świąt.  

Prezenty na Święta dla pracowników

 

Prowadząc firmę z pewnością zdajesz sobie sprawę, jak dużą rolę odgrywają w niej pracownicy i wykonywana przez nich praca. Święta Bożego Narodzenia to świetna okazja, aby docenić ich zaangażowanie i sprawić im świąteczną niespodziankę. Prezent z okazji Świąt z pewnością zostanie miło odebrany przez Twoich pracowników i dodatkowo zmotywuje ich do dalszej pracy. Oto kilka propozycji na prezenty świąteczne, które sprawią im prawdziwą radość!

 

 

 • Kalendarz na 2022 rok. Kalendarz dla wielu osób jest podstawowym narzędziem pracy! Większośc firm opiera swoją pracę nie tylko na nowoczesnych, cyfrowych rozwiązaniach, lecz wciąż korzysta z tradycyjnych form planowania. Zaletą kalendarza książkowego jest to, że w każdej chwili można po niego sięgnąć, aby sprawdzić potrzebną notatkę. 

 

Dobrej jakości kalendarz powinien zawierać w sobie dodatkowe pomoce, które usprawnią planowanie, takie jak np.: plan roczny, skrócone kalendarze, notes, kalendarz urlopowy itp. Jeżeli kalendarz ma mieć przeznaczenie biurowe, warto wybrać taki, na którym można umieścić logo firmy i indywidualny tekst. Kalendarz z logiem firmy oraz indywidualną dedykacją z imieniem pracownika, będzie dla niego zaskakującym prezentem. Przed zakupem warto  sprawdzić, który model jest preferowany przez pracowników: dzienny czy tygodniowy. To świetna propozycja na prezent świąteczny dla sekretarki, asystentki w Twojej firmie lub innych osób, które zajmują się planowaniem.  

 

 

 • Notes. To propozycja prezentu z podobnej kategorii co kalendarz. Może pełnić rolę bardzo pomocnego narzędzia pracy. Warto wybrać wyjątkowe notatniki, które dają możliwość spersonalizowania okładki przy pomocy np. nadruku lub grawerunku. Niektóre są w zestawie z długopisami marki Parker, lub z dodatkowymi akcesoriami jak np. kieszonka na telefon, czy kolorowe zakładki. Taki notes ucieszy praktycznie każdego pracownika biurowego. Dzięki funkcjonalnym dodatkom usprawni jego pracę, o czym z pewnością się przekonasz.

 

 

 

 • Pióro wieczne, długopis, pióro kulkowe. To bardzo elegancki prezent świąteczny, w który warto zainwestować. Dobrej jakości pióro lub długopis, długo posłuży pracownikowi. Możesz dodać na nim indywidualny grawerunek lub dedykację w pudełku prezentowym, ze świątecznym projektem. 

 

 

 

 • Słodki upominek. Kto odmówi czegoś słodkiego do kawy w trakcie przerwy w pracy? Słodycze są zawsze mile widziane. Podaruj je swoim pracownikom w wersji świątecznej. Na naszej stronie dostaniesz ręcznie wykonane wyroby czekoladowe, takie jak zestaw pralinek, czekoladki z orzechami  i śliwki w czekoladzie deserowej lub mlecznej. Są one zapakowane w świąteczne owijki, których projekty możesz także dopasować do swoich potrzeb. 

 

 

 

 • Kubek. Kubki to takie uniwersalne gadżety, które można świetnie wykorzystać jako prezent. W naszym sklepie są dostępne tradycyjne kubki ze świątecznymi grafikami, z możliwością personalizacji, świąteczne kubki termiczne oraz zestawy - kubek z kawą lub herbatą. Podarowanie pracownikom kubków z indywidualnymi imionami i zabawnymi grafikami (np. w zestawie z kawą lub herbatą) to miły gest, ky na pewno zostanie doceniony.

 

Prezenty na Święta dla klientów

W biznesie chodzi o to, by klient był zadowolony. Szczęśliwy, usatysfakcjonowany klient poleci Twoją firmę i ponownie skorzysta z Twoich usług. Z tego względu warto dbać o dobre relacje z klientami i przy takich okazjach jak Święta Bożego Narodzenia, docenić ich lojalność. Dotyczy to szczególnie klientów biznesowych, z którymi relacje przekładają się bezpośrednio na rozwój Waszej współpracy. Podarowany firmowy gadżet będzie przypomniał o Twojej marce i budował pozytywny wizerunek. 

 

 

 • Firmowa kartka świąteczna. Z pozoru może się wydawać, że to jedynie drobiazg. Ale ten drobiazg będzie zawierał logo Twojej firmy, osobiste życzenia i prawdopodobnie będzie stał w dość widocznym miejscu w biurze klienta, przez kilka tygodni okresu świątecznego. Jednym słowem, będzie stanowił całkiem dobrą reklamę Twojej firmy.

 

 

 

 • Kalendarz na 2022 rok. Obowiązkowo z logiem Twojej firmy i jakimś estetycznym, graficznym dodatkiem, aby cały rok cieszył oko. Nie dość, że to przydatne narzędzie pracy, to kolejna świetna reklama Twojej firmy.

 

 

 

 • Czekoladki. Jak już wspomnieliśmy wyżej, słodycze są zawsze dobrym pomysłem na prezent świąteczny. Ten uniwersalny prezent wyróżni się jednak oryginalną owijką, którą przygotujesz w 2 minuty.

 

 

 

 • Pendrive. Praktyczny gadżet, który znajdzie zastosowanie w pracy jak i w życiu prywatnym. Możesz na nim umieścić logo swojej firmy, które będzie o niej przypomniało.

 

 

 

 • Kubek. To kolejna propozycja na prezent świąteczny, na którym w estetyczny sposób ulokujesz logo swojej firmy. Kubki zawsze chętnie się wykorzystuje. Szczególnie, gdy jest to zestaw: kubek z kawą lub herbatą, lub świetnej jakości kubek termiczny ze świąteczna grafiką.

 

 

 

 • Pióro wieczne. Pióro wieczne od zawsze ma znaczenie prestiżowe. Najwięksi mocarze świata nie posługują się zwykłym długopisem, lecz podpisują ważne dokumenty właśnie piórem wiecznym. Można powiedzieć, że podpis złożony piórem wiecznym nabiera większego znaczenia. Dlatego jeżeli chcesz w szczególny sposób podkreślić Waszą współpracę, podaruj pióro wieczne np. marki Parker Sonnet, o niebanalnej linii oraz designie, Parker Urban, lub Waterman Expert GT. Zapakowane w eleganckie pudełka z dedykacją zaprojektowaną specjalnie na Święta Bożego Narodzenia, staną się eleganckim prezentem świątecznym.

 

Wybierz personalizowany prezent i zrób dobre wrażenie 

Możliwości na prezent świąteczny dla pracowników jak i klientów jest sporo. Przy jego wyborze dobrze jest zachować indywidualne podejście oraz wykorzystać wiedzę posiadaną na temat poszczególnych osób. Pomoże to w ostatecznym podjęciu decyzji.   

Nasze propozycje wyróżniają się możliwością personalizacji, dzięki czemu można nadać im indywidualnego charakteru. Prezent z umieszczonym imieniem, specjalną grafiką czy tekstem, skierowany bezpośrednio do konkretnych osób, z pewnością zostanie zauważony i doceniony.

Polecane

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel