Twój koszyk jest pusty

Prezent dla nauczyciela na koniec roku szkolnego

2022-05-16
Prezent dla nauczyciela na koniec roku szkolnego

Prezent dla nauczyciela na koniec roku szkolnego

 

Zakończenie roku szkolnego to uroczysty i długo oczekiwany dzień. Na początek wakacji, nie ma co ukrywać, czekają wszyscy. Uczniowie, nauczyciele i personel udadzą się na zasłużony wypoczynek. Dzieci będą miały ponad dwa miesiące beztroskiej laby. Nauczyciele zdecydowanie szybciej wrócą do swoich obowiązków. Praca pedagoga to nie tylko prowadzenie lekcji, ale dużo obowiązków formalnych i działań domowych, by odpowiednio przygotować się do zajęć. Niesienie kaganka oświaty to zadanie odpowiedzialne i często niewdzięczne. Zawód nauczyciela nie jest odpowiednio wynagradzany, co nie zachęca absolwentów uczelni wyższych do nauczania. Tym bardziej powinniśmy doceniać ludzi, którzy dbają o poziom wiedzy i wychowanie naszych pociech.

 

Podziękowania dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnego

 

Podziękowania dla nauczyciela na zakończenie roku to bardzo miła tradycja. Tradycja, która już od lat towarzyszy ostatniemu dniu w szkole. Podekscytowane zbliżającymi się wakacjami dzieci i młodzież chcą podziękować kadrze pedagogicznej za miniony rok szkolny. W przeszłości nauczycielom wręczane były kwiaty i słodycze. Dzisiaj uczniowie starają się być bardziej kreatywni i oryginalni w doborze prezentów. Zawsze mile widziane są podziękowania wykonane samodzielnie przez młodzież. Nawiązujące do wydarzeń klasowych, ręcznie dekorowane kartki lub tablice. Zdjęcie klasy, odciski dłoni lub złożone podpisy ozdobią podziękowania dla nauczyciela za włożony trud w trakcie roku szkolnego. Taki sentymentalny upominek zawsze przywoła w pamięci miłe wspomnienia i będzie wyrazem docenienia zaangażowania pedagoga.

 

Prezent na zakończenie roku dla wychowawcy

 

Wychowawca to szczególna osoba. Bez względu na to, czy jest to podstawówka, czy liceum zawsze jest wyznaczony nauczyciel opiekujący się daną klasą. To on jest największym sprzymierzeńcem ucznia, mimo że dziecko czasami inaczej widzi jego rolę. Wychowawca i uczeń mają wspólne cele, które determinują ich działania. Te cele i zadania zmieniają się wraz z upływem czasu, ale zawsze chodzi o dobro i korzyść dziecka. Promocja do kolejnej klasy, nabycie wiedzy i umiejętności, które pozwolą za zdanie matury i dostanie się na wymarzone studia. To cele, które łączą i sprawiają, że rodzi się naturalna sympatia i więź między uczniami a wychowawcą.

Ostatni dzień roku szkolnego to czasami ostatni dzień w szkole. Łzy wzruszenia napływają zarówno do oczu nauczyciela, jak i uczniów. Jaki prezent wybrać dla nauczyciela na koniec roku szkolnego? Z pewnością nie może to być prezent przypadkowy. Przemyślany i odpowiednio dobrany upominek sprawi wychowawcy radość i będzie ponadczasową pamiątką.

Relacja nauczyciel - uczeń wiąże się z dystansem i szacunkiem. Nie zawsze uczniowie znają zainteresowania i pasje nauczyciela. Nie jest to konieczne, by sprawić mu przyjemność przed wakacjami. Podziękowanie dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnego ma wymiar symboliczny. Gestem, słowem i uśmiechem możemy przekazać wiele. Dopełnieniem tego może być odpowiednio dobrany prezent dla wychowawcy.

Prezenty związane z pracą zawodową to pewny sposób na udaną pamiątkę. Hitem wśród prezentów dla nauczyciela na koniec roku szkolnego są zestawy piśmiennicze. Elegancki komplet zawierający pióro z długopisem to prezent, który wzbudzi zachwyt. Taki upominek sprawi, że wychowawca poczuje się doceniony. Długopis lub pióro zawsze będą przydatne w pracy pedagoga.

Zestaw można spersonalizować, co jest niezmiernie ważne. Dopasowany do okoliczności upominek zawsze sprawi większą radość i wyróżni go wśród innych. Ponadto stanie się pamiątką, która skłoni do wspomnień i przeniesie wychowawcę myślami w przeszłość. Pióro to również atrybut pisarza. Być może dzięki upominkowi polonista wróci do swojej pasji z czasów studenckich np. do pisania wierszy lub innych form literackich. Taki zestaw to doskonała zachęta do rozwijania talentu i bezcenna pamiątka.

 

Polecane przez nas zestawy na prezent dla wychowawcy na koniec roku szkolnego to:

 

 

 

 

Każdy zestaw zapakowany jest w eleganckie etui. Wewnątrz umieszczona jest metalowa tabliczka, przeznaczona na dłuższą dedykację. Może to być np. fragment ulubionego wiersza, tekstu piosenki lub grafika.

 

Pióra i długopisy renomowanych producentów dostępne są również oddzielnie. Na każdym z nich możemy wykonać dowolną dedykację w bardzo trwałej i efektownej technice grawerunku laserem. Tak personalizowany produkt to gwarancja jakości na lata.

 

Oto nasze propozycje piór z grawerem dla nauczyciela na koniec roku szkolnego:  

 

  • Pióro wieczne Parker IM Gun Metal CT - Wyposażone zostało w dwukanałowy system podawania atramentu. Korpus pokryty grafitem i zakończony chromowanym klipem i nasadką gwarantuje elegancję i trwałość.

 

 

  • Pióro wieczne Parker Sonnet GT Czarny Lakier - Korpus i nasadkę wykonano z mosiądzu i pokryto głębokim, błyszczącym, czarnym lakierem.
Nasze propozycje długopisów na prezent dla nauczyciela na koniec roku szkolnego to:

 

 

 

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel