Twój koszyk jest pusty

Praktyczny i efektowny prezent dla szefa

2016-03-15
Praktyczny i efektowny prezent dla szefa

Wybór prezentu dla pracodawcy jest bardzo istotną kwestią. W środowisku biznesowym dobrze sprawdzają się upominki z kategorii premium. Mogą to być cygara, ekskluzywny alkohol lub bardzo eleganckie pióra i długopisy z grawerem. Szczególnie ostatnia z propozycji wydaje się być w pełni indywidualnym i ponadczasowym pomysłem.

Zaletą piór i długopisów z grawerem w roli prezentu dla szefa jest ich elegancja oraz praktyczne zastosowanie. Dzięki zindywidualizowanemu grawerowi taki prezent staje się bardzo osobisty i szykowny.

Przy wyborze pióra lub długopisu z grawerem warto zwrócić uwagę na ich wysoką jakość. Markowe zestawy w eleganckich opakowaniach zrobią na przełożonym pozytywne wrażenie. Taki upominek ma szansę stać się ulubionym akcentem w biurze szefa. Warto więc odpowiednio wcześniej pomyśleć o treści, która może zostać wygrawerowana na opakowaniu, przyborach piśmienniczych lub na eleganckiej tabliczce.

Poniżej przedstawiono kilka propozycji na praktyczny prezent dla szefa. Te zestawy charakteryzuje ekskluzywne wykończenie i znakomita jakość. Są chętnie wybierane na prezenty biznesowe.

Zestaw Pióro wieczne i Długopis WATERMAN HEMISPHERE w drewnianym etui ? niezwykle elegancki upominek. Pióro i długopis wykonano ze stali nierdzewnej. Czarno-złote wykończenie to klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody. Platerowanie 23-karatowym złotem dodaje całości ekskluzywnego charakteru. Opakowanie to drewniane etui z jasnym wnętrzem. Zestaw można ozdobić grawerem na piórze, długopisie oraz eleganckiej tabliczce pamiątkowej.Zestaw Pióro wieczne Długopis Waterman Expert w drewnianym pudełku ? szykowna propozycja, w sam raz na prezent dla przełożonego. Indywidualny charakter można jej nadać poprzez grawer na piórze, długopisie i efektownej tabliczce lub wieczku pudełka. Każdy szef doceni taki gest ze strony pracownika. Te przybory są absolutnie niezawodne. Długopis posiada minimalistyczny obrotowy system włączania, co jest rozwiązaniem z najwyższej półki. Pióro wyposażono w dwukanałowy system podawania tuszu.Pióro wieczne WATERMAN HEMISPHERE w drewnianym pudełku ? dyskretne i eleganckie pióro. Idealne na prezent dla przełożonego. Wykonano je ze stali nierdzewnej i ozdobiono elementami platerowanymi 23-karatowym złotem. Jego powierzchnia jest przyjemna w dotyku, lekko satynowa. Pióro idealnie leży w dłoni. Sprawdzi się podczas podpisywania umów i dyspozycji oraz w każdej innej sytuacji. By nadać mu jeszcze bardziej indywidualny charakter, warto ozdobić je grawerem. W cenę wliczono grawer na piórze oraz eleganckiej tabliczce.Wybór odpowiedniego upominku dla szefa nie musi być trudny. Warto sięgać po przedmioty eleganckie, które mają również zastosowanie praktyczne. Obdarowanie przełożonego eleganckim piórem, długopisem lub zestawem to bardzo dobry pomysł. Takie prezenty mają ponadczasowy charakter.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel