Twój koszyk jest pusty

Parker - niezawodna jakość

2023-03-10
Parker - niezawodna jakość

Zróżnicowane serie piór wiecznych i długopisów 

Chcąc wyjść naprzeciw potrzebom wszystkich swoich odbiorców, Parker stworzył zróżnicowane serie piór i długopisów, które różnią się między sobą przedziałem cenowym i wykończeniem. Dzięki temu, więcej osób może sobie pozwolić na te niezawodne produkty z niższej półki cenowej. Do najpopularniejszych serii należą:

 

    • Pióra wieczne Parker Vector - najtańsza kolekcja marki, cechuje się najbardziej przystępnymi cenami i będzie odpowiednia dla początkujących miłośników estetycznego pisma. Są to produkty, na których można polegać w codziennej pracy i obowiązkach.
    • Długopis Parker Jotter - był pierwszym długopisem wyprodukowanym przez firmę Parker, w roku 1954. Po czasie w serii zaczęły się pojawiać pióra kulkowe i wieczne oraz ołówki automatyczne. Obecnie Jotter jest jedną z najpopularniejszych serii w kolekcji Parkera
    • Pióra wieczne Parker Sonnet - Sonnet jest flagową serią Parkera. Wyższa cena tej kolekcji zapewnia wyjątkowy kunszt i elegancję, która jest kwintesencją marki Parker. Produkty z serii Sonet odznaczają się dbałością o detale i możliwością dopasowania produktów do swoich potrzeb - kolekcja ma zapewnić wyjątkową przyjemność z pisania.

 

  • Parker 51 - w 1939 roku, w 51. rocznicę istnienia marki Parker, powstał nowy projekt pióra. Na cześć tych wyjątkowych okoliczności, seria została nazwana 51. Pierwotnie są jednymi z najbardziej ekskluzywnych, kolekcjonerskich kolekcji - ich stalówki są wykonane ze złota, a sama konstrukcja stworzona z dbałością o wszystkie detale.

 

Gwarancja jakości

Marka Parker zapewnia o wysokiej jakości wykonania swoich produktów. Każde pióro wychodzące od Parkera jest poddawane rygorystycznym testom, w czasie których eksperci sprawdzają komfort pisania i wykonanie. Dzięki temu, klient otrzymujący pióro lub długopis nie musi martwić się jakością wykonania produktu. Dodatkowo, marka Parker zapewnia 2 lata gwarancji na swoje produkty. Wymienne części poszczególnych kolekcji pozwalają usunąć awarię po upływie gwarancji bez potrzeby wymieniania całego pióra, czy długopisu.

Szeroka oferta produktów marki Parker

Pomimo tego, że historia Parkera rozpoczęła się od piór, oferta marki dynamicznie rozwinęła się na przestrzeni lat. Firma Parker zdobywa zaufanie coraz większej liczby klientów, wypuszczając różne serie i rodzaje produktów, dzięki czemu trafiają do szerszego grona odbiorców. 

 

Dużą popularnością cieszą się długopisy Parker, które są praktycznymi i niezastąpionymi towarzyszami codziennego pośpiechu. Świetnie sprawdzają się w czasie kreślenia pospiesznych notatek w pracy, czy do nauki w szkole i na uczelni. Dzięki swojej konstrukcji, długopisy są odporniejsze na czynniki zewnętrzne względem piór wiecznych - bez obaw możemy nosić go ze sobą, dzięki czemu będziemy go mieć pod ręką w każdej sytuacji, w której będzie potrzebny. 

 

Ciekawym rozwiązaniem łączącym w sobie cechy pióra i długopisu jest pióro kulkowe Parker. Wyglądem przypomina ono długopis i nie posiada stalówki, ale na kartkę papieru nanosimy nie tusz, tylko atrament. Dzięki temu, pismo naniesione piórem kulkowym ciężko odróżnić od tego napisanego piórem wiecznym, przy czym budowa pióra kulkowego przypominającego długopis znacznie ułatwia pośpieszne pisanie.

 

Klasycznym rozwiązaniem, na które stawiają najczęściej miłośnicy starannego pisma są pióra wieczne. Pióra marki Parker zostały zaprojektowane tak, aby wygodnie leżały w dłoni i umożliwiały staranne pismo w poczuciu komfortu i wygody. Estetyczne pisanie piórem wymaga nauki, ale po opanowaniu odpowiedniej techniki, stanie się ulubionym przyborem piśmienniczym. Marka Parker oferuje również pióra kolekcjonerskie, które są wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak złoto, czy żywica.

Wieczne pióro Parkera - pomysł na wyjątkowy prezent

Niezawodna jakość i staranne wykonanie sprawiają, że produkty Parker będą świetnym pomysłem na prezent. W sklepie Alepioro.pl w zakładce Parker znajdą państwo ogromny wybór różnych artykułów Parker - pióra, długopisy, czy zestawy prezentowe w komplecie z etui lub innymi produktami. Niezależnie od wyboru, warto wykonać na danym produkcie indywidualny grawerunek, który sprawi, że zestaw prezentowy Parker będzie wyjątkowy i niepowtarzalny. Grawerunek nanosimy na produkty metodą laserową, która charakteryzuje się wyjątkową estetyką wykonania i odpornością na ścieranie, dzięki czemu upominek posłuży obdarowanej osobie przez długie lata.

Polecane

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel