Twój koszyk jest pusty

Jaki wybrać prezent na szczęście dla maturzysty?

2022-04-14
Jaki wybrać prezent na szczęście dla maturzysty?

3xM, czyli majowy maraton maturalny.

Nieuchronnie zbliża się czas matur. Już od pierwszych dni maja tłum ubranych w garnitury i białe bluzki maturzystów ruszy do szkół, żeby zdawać najważniejszy w swoim życiu egzamin. Przynajmniej do tej pory. Przygotowania do wielkiej „klasówki” pochłonęły mnóstwo czasu i energii. Nieprzespane noce, litry kawy i napojów energetycznych towarzyszyły nadrabianiu zaległości i powtarzaniu materiału. Matura nazywana szumnie egzaminem dojrzałości to tak naprawdę tylko początek przygody ze sprawdzianami, testami czy kolokwiami. Czy studiowanie to już dorosłość? Można by polemizować.

U progu dorosłości?

 Nie zmienia to jednak faktu, że matura to ważny i przełomowy etap w naszym życiu. Chwile, do których w przyszłości będziemy często wracali, zanudzając opowieściami nasze dzieci i wnuki. Egzamin maturalny to też czas zmian. Najczęściej musimy pożegnać znajomych, zmienić miejsce zamieszkania i dostosować się do nowego trybu życia. Tu już rodzice nie wskażą nam palcem co mamy robić i nie zrobią kanapki z serem, kiedy zaśniemy nad nieciekawą lekturą. Matura, mimo że wiąże się ze stresem i nerwami to również źródło wielu zabawnych anegdot i historii. Nie jest traumatycznym przeżyciem. To zakończenie pewnego etapu, ale i początek nowej przygody. Chętnie więc zachowujemy przedmioty, które towarzyszyły nam na egzaminie.

Maturalny doping.

Idąc na egzamin, najczęściej jesteśmy wyposażeni nie tylko w wiedzę / ściągi (niepotrzebne skreślić), ale również liczymy na łut szczęścia. Szczęściu, jak wiemy, trzeba pomóc. I tu pojawiają się przesądy maturalne. Popularne jest zabranie czegoś pożyczonego i nieodwiedzanie fryzjera od studniówki. Chętnie otaczamy się też przedmiotami, które mają nam pomóc. Słoniki z trąbą uniesioną do góry, czterolistne koniczynki i maskotki to stały element maturalnych sal. Uzbrojenie się w amulety nie zwiększa stanu naszej wiedzy, ale dodaje pewności, która również jest niezbędna na egzaminie.

Pomysł na prezent dla maturzysty.

Egzamin maturalny to nie tylko stres i emocje dla młodego człowiek, ale również jego bliskich. Rodzice, dziadkowie i rodzeństwo ściskają kciuki i przeżywają silne emocje. Prezent na maturę to idealny pomysł, by osłodzić zdającemu te trudne i wyczerpujące chwile.

Nic tak nie ukoi nerwów i nie wprawi w dobry nastrój jak spersonalizowany upominek. A co jest atrybutem piszącego egzamin? Długopis lub pióro. To przedmioty, bez których próżno szukać szczęścia na egzaminie. Warto więc jest postawić na markowy sprzęt, który daje gwarancję niezawodności.

Długopis najlepszym przyjacielem maturzysty.

Wśród propozycji prezentowych dla maturzysty prym wiedzie długopis. Narzędzie do pisania, które możemy ozdobić dowolnie wybranym grawerunkiem i wręczyć w eleganckim etui to perfekcyjny upominek dla maturzysty. W naszym sklepie aż roi się od stylowych i niezawodnych artykułów do pisania, gotowych do dowolnej personalizacji. Polecamy:

Pióro wieczne - obudź w sobie literackiego ducha.

Pióro to prezent dla ludzi z pasją. Samo posiadanie pióra nie uczyni z maturzysty Ernesta Hemingwaya, ale skutecznie może zachęcić do ręcznego pisania i doskonalenia umiejętności literackich. To prezent stylowy, kojarzący się z profesjonalizmem i prestiżem. Tu również możemy wykonać wybrany grawerunek, by gadżet nabrał osobistych cech i uskrzydlił piszącego egzamin. Jeśli coś ma przynieść wenę na maturze to z pewnością pięknie wykonane, markowe pióro. Oto nasze propozycje na prezent dla maturzysty:

 

Pióro kulkowe - nowoczesny design kontra poeci romantyzmu.

A może interpretacja „Dziadów” lub „Pana Tadeusza” sprawniej przebiegnie, gdy postawimy na najnowsze trendy, jakość i unikalny design. Pióra kulkowe to obecnie pięknie wykonane przedmioty, które cechuje wszechstronność i komfort użytkowania. Zastosowane materiały sprawiają, że elegancja łączy się z nowoczesną formą. To doskonały wybór na prezent dla maturzysty. Nasze propozycje na tę okazję to:

 

Zestaw, czyli wolność wyboru.

Zestawy prezentowe dla maturzysty pozwolą na swobodę wyboru. A wolność w życiu młodego człowieka jest wartością nadrzędną. Tak wręczony prezent jest najbardziej zoptymalizowany i funkcjonalny. Długopis czy pióro wieczne jest kwestią gustu, preferencji i przyzwyczajenia. Pięknie zapakowany w eleganckie etui prezent, będzie znakomitą pamiątką matury.

 

Personalizacja prezentu kluczem do sukcesu.

Jeżeli grawerunek na piórze lub długopisie wprawi maturzystę w dobry nastrój to już połowa sukcesu. Wsparcie bliskich doda spokoju i pewności siebie, co pozwoli wydobyć z zakamarków pamięci niezbędne informacje. Można założyć, że wybierając spersonalizowany upominek, zwiększamy szansę zdania matury. Ta nieudowodniona drogą naukową teza, niech będzie luźną zachętą na rozładowanie maturalnego stresu. Prezenty z grawerem sprawiają, że nigdy nie czujemy się samotni. Czujemy obecność bliskich w ważnych dla nas momentach.Polecane

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel