Twój koszyk jest pusty

Jaki prezent na zakończenie roku szkolnego dla uczniów i laureatów szkolnych konkursów ?

2022-05-17
Jaki prezent na zakończenie roku szkolnego dla uczniów i laureatów szkolnych konkursów ?

Jaki prezent na zakończenie roku szkolnego dla uczniów i laureatów szkolnych konkursów ?

 

Koniec roku szkolnego to czas podsumowań

Koniec roku jest dla dzieci tym, czym Sylwester dla dorosłych. Z jednej strony to czas świętowania. Z drugiej strony sprzyja podsumowaniom i wyznaczaniu nowych celów. Zbliżający się koniec roku szkolnego wiąże się z wystawianiem ocen i analizą pracy uczniów i nauczycieli. Czy udało się wspólnym wysiłkiem osiągnąć założone rezultaty? Co zrobić, by zmotywować dziecko do nauki w następnej klasie? Odpowiedzi m.in. na te pytania muszą znaleźć prowadzący lekcje.

Czerwony pasek, czyli upragniony cel

Przed gronem pedagogicznym stają nowe wyzwania. Promocja do następnej klasy to absolutny plan minimum dla dziecka. Większość uczniów mierzy wyżej. Wysoka średnia ocen skutkuje otrzymaniem świadectwa z czerwonym paskiem. Czerwony pasek od lat jest symbolem wzorcowego zachowania i bardzo dobrych wyników w nauce. To również uroczysty apel, wręczenie nagród i płynące szerokim strumieniem pochwały. Zadowoleni są rodzice, nauczyciel i przede wszystkim dzieci.

Jaki prezent na zakończenie roku szkolnego dla uczniów z wysoką średnią ocen

Prezenty nie tylko sprawiają przyjemność obdarowanej osobie. Mogą mieć one również dodatkowy wymiar. Prezent na zakończenie roku szkolnego dla uczniów to nagroda, ale również znakomita motywacja do nauki. Upominek sprawi, że dziecko poczuje się docenione, a jego wysiłek zauważony. Tak jak premia motywuje pracownika, tak wszelkie upominki, puchary i dyplomy mają pozytywny wpływ na ucznia.

Oto nasze propozycje prezentów na zakończenie roku dla uczniów:

 

 

 

 

Prezent dla laureatów szkolnych konkursów

Przygotowywanie i uczestnictwo w szkolnych konkursach to doskonały sposób, aby wzniecić w dziecku pasję i zachęcić do pogłębiania wiedzy. Bez względu na to, czy jest to konkurs matematyczny, literacki czy plastyczny celem jest dostrzeżenie i rozwinięcie talentu ucznia. Zadaniem nauczyciela jest ukierunkowanie młodego człowieka. Konkurs to również rywalizacja i dobra zabawa. Zwłaszcza o tej ostatniej nie można zapominać. Przymus i nielubiany obowiązek nie są sprzymierzeńcami rozwoju. Nagrody w konkursach to dodatkowa atrakcja, która jest bonusem do satysfakcji z wyników i poszerzenia horyzontów.

Oto kilka pomysłów na prezenty dla uczestników i zwycięzców konkursów szkolnych:

 

 

 

 

Długopisy i pióra to znakomity upominek zwłaszcza dla uczestników konkursów literackich. Są one doskonałą inspiracją i zachętą do pisania dla młodych humanistów. Poezja pisana piórem nabiera jeszcze bardziej osobistego kształtu.

Personalizowane prezenty na zakończenie roku dla uczniów

Prezenty za dobre wyniki w nauce lub konkursie szkolnym to pamiątki, które po latach mają olbrzymią wartość emocjonalną. Kojarzą się z beztroskimi latami i pierwszymi sukcesami. Warto takie przedmioty uświetnić odpowiednią dedykacją. W ten sposób zyskują one jeszcze bardziej osobisty wymiar. Stylowy długopis z imieniem lub etui z gratulacjami sprawią, że uczeń poczuje się doceniony.

 

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel