Twój koszyk jest pusty

Elegancki prezent na zakończenie roku szkolnego dla nauczyciela lub wychowawcy

2016-03-15
Elegancki prezent na zakończenie roku szkolnego dla nauczyciela lub wychowawcy

Zakończenie roku szkolnego to świetna okazja do podziękowań nauczycielom i wychowawcom za ich pracę, trud i poświęcenie. Praca z dziećmi i młodzieżą jest bardzo wymagająca, nic dziwnego, że większość klas docenia ten wysiłek. Nauczyciele i wychowawcy często otrzymują przy tej okazji różne drobne upominki. Mogą to być kwiaty i czekoladki, ale znacznie lepszym wyjściem są drobiazgi pamiątkowe, które będą miały również zastosowanie praktyczne. Bardzo dobrym pomysłem na prezent z tej okazji będzie grawerowane pióro, długopis lub zestaw przyborów piśmienniczych. Wybierając prezent tego typu, można mieć pewność, że upominek nie tylko ucieszy obdarowanego, ale także przyda mu się w jego codziennej pracy.

 

Jak wybrać pióro i zestaw z grawerem na prezent dla nauczyciela lub wychowawcy?

Przy wyborze upominku tego typu warto kierować się wysoką jakością wykonania przyborów oraz ich eleganckim opakowaniem.

  • Najlepszym wyborem są pióra i długopisy markowe (na przykład Parker, Waterman). Ich zakup to gwarancja jakości i długiego działania.
  • Opakowanie powinno być idealnie dopasowane do pióra lub długopisu.

 

Przykłady upominków dla nauczyciela lub wychowawcy:

Zestaw Pióro wieczne i Długopis WATERMAN HEMISPHERE w drewnianym etui ? w cenie pakietu został zawarty grawer na piórze oraz długopisie. Efektowne opakowanie dodaje całości klasy. W jego wnętrzu znajduje się elegancka tabliczka z pamiątkowym grawerem. Pióro i długopis Waterman Hemisphere zostały wykonane z eleganckiej stali nierdzewnej, posiadają przyjemną w dotyku fakturę oraz elementy platerowane 23-karatowym złotem. To idealny wybór na prezent dla wychowawcy lub cenionego nauczyciela.Zestaw Parker IM czarny GT Pióro i Długopis w drewnianym etui ? bardzo elegancki i klasyczny zestaw. Pióro i długopis posiadają ekskluzywne wykończenie ? ich elementy są platerowane 23-karatowym złotem. Przybory zamknięto w efektownym etui z jasnym, welurowym wnętrzem. W cenie zestawu zawarto grawer na piórze i długopisie oraz na pamiątkowej tabliczce lub na wieczku opakowania (do wyboru).Pióro wieczne Waterman Expert w drewnianym pudełku ? kolejna elegancka propozycja na prezent dla nauczyciela lub wychowawcy. Pióro Waterman Expert wyróżnia się ergonomicznym kształtem i minimalistycznym designem. Pióro wieczne z grawerem jest umieszczone w eleganckim pudełeczku z jasnym wnętrzem. W cenie zestawu uwzględniono grawer na piórze oraz na pamiątkowej tabliczce lub na wieczku pudełka.Wręczanie upominków nauczycielom i wychowawcom podczas zakończenia roku to bardzo miły i wzruszający akcent. Jeśli podczas zakupu wybór padnie na jeden z zestawów piśmienniczych, można mieć pewność, że radość obdarowanej osoby będzie jeszcze większa. Eleganckim piórem lub długopisem pisze się znacznie przyjemniej.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel